Udruga hrvatskih pacijenata – Marijo Drlje, pozivamo vas na konferenciju za medije na kojoj dodjeljujemo Zahvalnicu za najsestru i najliječnika za 2021. godinu.

Konferencija će se održati 9. veljače 2022. godine u 13.00  sati na KBC Rebru.

Tratinska 27/1 (poštu slati isključivo na Kopernikova 3)

-Predsjedniku Hrvatskog sabora

-Predsjednik Republike Hrvatske

-Predsjedniku Vlade Republike Hrvatske

-Odbor za zdravstvo i socijalnu politiku

-Ministarstvu zdravstva

-Hrvatskom zavodu za zdravstveno osiguranje

-Hrvatskoj liječničkoj komori

-Hrvatskom liječničkom zboru

-Hrvatskoj komori medicinskih sestara

– SINDIKATIMA, HUBOL-u, KOHOM-u i drugima
SVIM MEDIJIMA

Udruga hrvatskih pacijenata na godišnjoj razini  16. put za redom, a povodom svjetskog dana bolesnika 11. veljače dodjeljuje, samo  jednu  Zahvalnicu za najsestru i samo jednu Zahvalnicu za najliječnika.
Pozivamo Vas na Konferenciju za medije, koja će se održati u srijedu 9. veljače  2022. u 13. sati ispred glavne zgrade ravnateljstva (na otvorenom prostoru između Mlinara i Konzuma)  KBC REBRO Zagreb

Zahvalnicu za  najsestru  i najliječnika za 2021. godinu uručit ćemo u srijedu 9. veljače  2022. godine na konferenciji za medije u 13. sati.
Dodjelom Zahvalnica, cilj nama u Udruzi hrvatskih pacijenata je bar jednom godišnje ZAHVALITI preko  pojedinca, svim zdravstvenim djelatnicima u solidarnom javnom zdravstvenom sustavu i reći  HVALA VAM ZA SVE DOBRO ŠTO ČINITE ZA DOBROBIT SVIH OBOLJELIH.

Poslije dodjele Zahvalnica najliječnik i najsestra  biti će na raspolaganju medijima.

Molimo Vas za razumijevanje što prije konferencije za medije 9.2.2022. u 13:00 sati ne možemo  reći imena najsestre i najliječnika.

Svima vama želimo obilje zdravlja sa prve crte oboljelih i čestitamo vam svjetski dan bolesnika 11. veljače 2022. godine.

Molimo Vas za pridržavanje epidemiološki mjera zbog koronavirusa.

U Zagrebu 9. veljače 2022

Marijo Drlje dipl.oec