Udruga hrvatskih pacijenata – Marijo Drlje, do 1. prosinca 2021. god. možete predlagati najsestru i najliječnika za 2021. god.

Možete sudjelovati i predlagati najsestru-tehničara i najliječnika za 2021. godinu

Tratinska 27 (poštu slati na Kopernikova 3)

Poštovani

Poziv za sudjelovanje

Ministarstvu zdravstva

Hrvatskom zavodu za zdravstveno osiguranje

Hrvatskoj liječničkoj komori

Hrvatskom liječničkom zboru

Hrvatskoj komori medicinskih sestara

Svim drugim komorama u zdravstvenom sustavu
Samostalnom sindikatu zdrav. i soc. skrbi Hrvatske

SVIM MEDIJIMA  i građanima Republike Hrvatske

Poštovani/e

Udruga hrvatskih pacijenata na godišnjoj razini dodjeljuje Zahvalnicu za najsestru i najliječnika.

Cilj  nam je potaknuti društvo na manje pohlepe a više solidarnosti, plemenitosti, humanosti i zahvalnosti te istaknuti pojedince a preko pojedinaca zahvaliti svima u SJZS koji rade na dobrobit bolesnika.

Zdravlje je za nas u UHP najveća vrednota našeg društva a solidarni javni zdravstveni sustav (SJZS) opće dobro svih građana Republike Hrvatske. Preko SJZS bi se na načelu solidarnosti, na zlatnom standardu,  moralo zaštitit dostojanstvo u bolesti i umiranju svih oboljelih a posebno siromašnih i oboljelih koji nemaju veza i novca.

Kriteriji za dodjelu Zahvalnice je:

-kandidat treba imati odgovarajuću školsku spremu  za liječnika ili sestru

-stručni i ljudski pristup kao i dostupnost pacijentu,

-komunikacija koju razvije s pacijentom,

-povjerenje pacijenata prema liječniku ili sestri,

-po mogućnosti poželjno je i mišljenje struke.

Predlagati mogu svi građani RH koji to žele i to na sljedeći način:

-e-mail:  marijodrlje1@gmail.com

-telefonom na broj 0911877654

-poštom putem pisama na adresu, Udruga hrvatskih pacijenata, Kopernikova 3, Zagreb

-pisano, neposredno  u prostorijama UHP-a uz prethodnu najavu na telefon.

Prijedloge za 2021. godinu možete slati do 1. prosinca  2021. godine.

NAPOMENA:

Prijedlozi moraju sadržavati vrlo detaljan opis zašto predlažete osobu za najsestru ili najliječnika, ime i prezime, ustanovu gdje radi predložena osoba, e-mail, mobitel (obavezno navesti sve tražene podatke u protivnom odbacujemo prijedlog) sve  za mogući kontakt.

U vašem prijedlogu  potrebno (obavezno) je napisati  ime i prezime, adresu osobe koja predlaže, zatim e-mail, mobitel  za mogući  kontakt.    (obavezno navesti sve tražene podatke u protivnom odbacujemo prijedlog)

U dobroj vjeri otvoreni smo za vaše prijedloge, sugestije i komentare, unaprijed zahvaljujemo.

U Zagrebu  10. veljače 2021.godine.

Marijo Drlje dipl. oec.