Udruga hrvatskih pacijenata – Marijo Drlje, tražimo od svih stranaka predizborni, plan i program reforme solidarnog javnog zdravstva.

Izbori su 5. srpnja 2020.god, a ako je političarima važno prije izbora da hrvatski puk glasa za njihove jasne programe, pozivamo ih da prije izbora iznesu detaljan i jasan plan reforme solidarnog javnog zdravstva, općeg dobra hrvatskog puka.

 

Udruga hrvatskih pacijenata (UHP)
Tratinska 27/1 (poštu slati na Kopernikova 3)
Zagreb
https://udrugahrvatskihpacijenata.hr/
https://www.facebook.com/udrugahrvatskihpacijenata.hr  

U Zagrebu 9.lipnja 2020.

OTVORENO PISMO SVIM POLITIČARIMA I MEDIJIMA

Poštovane/i

tražili smo os svih političkih stranaka koji sudjeljuju na izborima 5. srpnja da nam dostave predizborni program kako misle spasiti i reformirati naše opće dobro, solidarni javni zdravstveni sustav. Naš otvoreno pismo možete pročitati ovdje: 9.6.2020. UHP-Tražimo predizborne programe za spas SJZS

Udruga hrvatskih pacijenata ima svoj prijedlog reformi solidarnog javnog zdravstvenog sustava(SJZS), a možete ga pročitati ovdje:9.6.2020. UHP-a Reforma SJZS,dopis svima

Analizu i zaključke koliko je političarima stalo do općeg dobra  hrvatskog puka SJZS, možete donijeti sami.

U dobroj vjeri.

S poštovanjem

Predsjednik

Marijo Drlje dipl.oec

 

 

0