Udruga hrvatskih pacijenata – Marijo Drlje, svi vaši dopisi nama, moraju biti službeni i sadržavati: vidi u nastavku

Sve dopise možete slati na e-mail:marijodrlje1@gmail.com ili na adresu iz naslova.

Tratinska 27/1 (poštu slati na Kopernikova 3)

U Zagrebu 19. veljače 2020.

Poštovane/i

imamo potrebu objasniti kako nas kontaktirati i napisati pisanu pritužbu na pojedinca ili ustanovu u solidarnom javnom zdravstvenom sustavu (SJZS)

U posljednje vrijeme dobivamo jako puno anonimnih i “onako reda radi” mailova , koji nemaju nikakvi  sadržaj i na takve mailove ubuduće nečemo odgovarati.

Što je potrebno za napisati pritužbu zbog nezadovoljstva radom nekih zdravstvenih djelatnika ili ustanova u SJZS? Možete tražiti pisanim putem i razne informacije koje vas zanimaju.

Svi dopisi prema Udruzi hrvatskih pacijenata moraju biti službeni i pisani?

KAKO TREBA NAPISATI PRITUŽBU-DOPIS UDRUZI HRVATSKIH PACIJENATA (UHP)?

Svaki dopis koji šaljete na UHP-a mora sadržavati sljedeće podatke:

Marijo Markorić (ime i prezime)
Kaoci,  1001 Zagreb (ulica i broj stanovanja, grad ili općina)
Tel/mob:  099 111111111 (broj tel/mob)
e-mail: xxxxyyyyy@yyyy (oni koji imaju mail)

Udruga hrvatskih pacijenata (UHP) /dopis službeno nasloviti na UHP/

Poštovani

(ovdje napisati detaljno sadržaj koji želite. O čemu se radi, na koga se žalite navesti imena i prezimena ili što pitate…..sve mora biti jasno i detaljno napisano, svojim riječima, to je vrlo lako ako napišete istinu , što vam se dogodilo….. U privitku dopisa, možete staviti 2, 3 ….dokumenta koji potvrđuju to što ste svojim riječima detaljno napisali)

U Zagrebu 1.1.2020. (navesti datum nastanka dopisa)

Marijo Markorić ( potpisati imenom i prezimenom)
Na kraju dopisa morate ga potpisati

NAPOMENA: Sve što je crveno istaknuto obavezno je napisati u protivnom, dopis nećemo razmatrati. Hvala na razumijevanju.

Marijo Drlje diol.oec.