Udruga hrvatskih pacijenata – Marijo Drlje, ima li dovoljno mudrosti i hrabrosti kod vlasti za zaustaviti nastavak tajkunizacije SJZS?

Jesmo li sposobni učiti od većih od nas?

Udruga hrvatskih pacijenata (UHP)
Tratinska 27 (poštu slati na Kopernikova 3)
Zagreb
https://udrugahrvatskihpacijenata.hr
https://www.facebook.com/udrugahrvatskihpacijenata.hr

 

U Zagrebu 29.12.2019.

Poštovane/i

mislimo da bi ovo tribalo pisati na svakom službenom ulazu u javni prostor od ulaza u Vladu, na Pantovčak, Sabor, u svakom ministarstvu, agencijama i svim državnim firmama, u svaku javnu zdravstvenu ustanovu. Možda bi to pomoglo nekim pohlepnim lobistima tajkunizacije solidarnog javnog zdravstvenog sustava(SJZS), shvatiti koje zlo čine u smislu rušenja SJZS i solidarnosti zdravih sa bolesnima i bogatih sa siromašnim.

Nemojmo pretjerivati i biti demagozi, a “propovjedati” vodu (zagovarati jačanje SJZS), a piti (biti pohlepni lobist tajkunizacije općeg dobra SJZS dok je HR najsiromašnija zemlja u EU) najskuplja vina.

Svima Vama želim obilje zdravlja sa prve crte oboljelih u Novoj 2020..

S poštovanjem
U dobroj vjeri
Marijo Drlje dipl.oec

Fotografija Udruga hrvatskih pacijenata.

0