Danas smo obilježili i Europski dan borbe protiv privatizacije i komercijalizacije zdravstvene i socijalne zaštite   Udruga hrvatskih pacijenata (UHP) Tratinska 27/1 (poštu slati na Kopernikova 3) udrugahrvatskihpacijenata.hr ili fb Zagreb Danas smo održali konferenciju za medije na kojoj smo dali nedvosmislenu i bezrezervnu podršku solidarnom javnom zdravstvenom sustavu. Istovremeno smo obilježili  Europski Dan borbe protiv … Nastavi čitati Udruga hrvatskih pacijenata – Marijo Drlje, danas 5.4.2018. na Konferenciji za medije smo dali bezrezervnu podršku solidarnom javnom zdravstvenom sustavu.