Udruga hrvatskih pacijenata (UHP) – Marijo Drlje, pozivamo vas na predlaganje najsestre i najliječnika za 2018. god,

Predlaganje za najsestru i najliječnika za 2018.

Tratinska 27/1 (poštu slati na Kopernikova 3)

Poštovane/i
pozivamo vas za sudjelovanje u predlaganju najsestre i najliječnika za 2018. godinu.

Poziv za sudjelovanje

-Hrvatskom Saboru – Odboru za zdravstvo i socijalnu skrb
-Ministarstvu zdravlja
-Hrvatskom zavodu za zdravstveno osiguranje
-Hrvatskoj liječničkoj komori
-Hrvatskom liječničkom zboru
– Hrvatskoj komori medicinskih sestara
-Svim drugim komorama u zdravstvenom sustavu
-Samostalnom sindikatu zdrav.i soc. skrbi Hrvatske, itd.
-SVIM MEDIJIMA  i građanima Republike Hrvatske

Poštovane/i

Udruga hrvatskih pacijenata na godišnjoj razini dodjeljuje Zahvalnicu za najsestru i najliječnika.

Cilj  nam je potaknuti društvo na manje pohlepe a više solidarnosti, plemenitosti, humanosti i zahvalnosti te istaknuti pojedince a preko pojedinaca zahvaliti svima u SJZS koji rade na dobrobit bolesnika.

Zdravlje je za nas u UHP najveća vrednota našeg društva a solidarni javni zdravstveni sustav (SJZS) opće dobro svih građana Republike Hrvatske. Preko SJZS bi se na načelu solidarnosti, na zlatnom standardu,  moralo zaštitit dostojanstvo u bolesti i umiranju svih oboljelih a posebno siromašnih i oboljelih koji nemaju veza i novca.

Kriteriji za dodjelu Zahvalnice je:

-kandidat treba imati odgovarajuću školsku spremu  za liječnika ili sestru

-stručni i ljudski pristup kao i dostupnost pacijentu,

-komunikacija koju razvije s pacijentom,

-povjerenje pacijenata prema liječniku ili sestri,

-po mogućnosti poželjno je i mišljenje struke.

Predlagati mogu svi građani RH koji to žele i to na sljedeći način:

-e-mail:  marijodrlje1@gmail.com

-telefonom na broj 0911877654

-poštom putem pisama na adresu, Udruga hrvatskih pacijenata, Kopernikova 3, Zagreb

-pisano, neposredno  u prostorijama UHP-a uz prethodnu najavu na telefon.
Prijedloge za 2018. godinu možete slati do 1. prosinca  2018. godine.

NAPOMENA:

Prijedlozi moraju sadržavati vrlo detaljan opis zašto predlažete osobu za najsestru ili najliječnika, ime i prezime, ustanovu gdje radi predložena osoba, e-mail, mobitel (obavezno navesti sve tražene podatke u protivnom odbacujemo prijedlog) sve  za mogući kontakt.

U vašem prijedlogu  potrebno (obavezno) je napisati  ime i prezime, adresu osobe koja predlaže, zatim e-mail, mobitel  za mogući  kontakt.    (obavezno navesti sve tražene podatke u protivnom odbacujemo prijedlog)

U dobroj vjeri otvoreni smo za vaše prijedloge, sugestije i komentare, unaprijed zahvaljujemo.

U Zagrebu  19. prosinca 2017.godine.                        Predsjednik

Marijo Drlje dipl.oec