Udruga hrvatskih pacijenata. Marijo Drlje, svima vama želimo sretan Božić i Novu 2018. godinu

Sretan vam Božić i Nova 2018. godina

Tratinska 27 (poštu slati na Kopernikova 3)

U Zagrebu 19.12.2017.

Dragi naši, dragi moji

Sretne božićne blagdane te puno sreće i obilje zdravlja

u 2018. godini  Vama, Vašim obiteljima  i suradnicima

želimo mi iz UHP-a sa prve crte oboljelih.

Molimo sve vas koji odlučujete, na načelu solidarnosti na zlatnom standardu zaštitite dostojanstvo oboljelih  u bolesti i umiranju.

Molimo vas da svi zajedno uložimo dodatne napore i sačuvajmo i ojačajmo opće dobro hrvatskog puka, SJZS koji nema alternativu.

Ako uspijemo,  imati ćemo Božić cijelu godinu u svjetlosti i solidarnosti, radosti i miru, ljubavi i nadi, takav vam  Božić i Novu 2018. godinu želimo mi sa prve crte oboljelih.

Ako ne uspijemo i nadjačaju nas neki pohlepni (zbog osobnog bogaćenja) lobisti tajkunizacije SJZS imat ćemo tugu,trpljenje i patnju siromašnog  hrvatskog  puka, cca 3 000 000   kada obole.

U dobroj vjeri

U Zagrebu 19.12.2017.                                       Marijo Drlje