Odgovor MIZ-a na dopis UHP-a. U dopisu je Udruga hrvatskih pacijenata predložila MIZ-u 22 prijedloga za spas SJZS-a

Drlje, predložili smo MIZ-u 22 prijedloga za spas SJZS-a

U potpunosti prenosimo odgovor MIZ-a na dopis UHP-a a ovdje pročitaj naše prijedloge,   UHP-a 22 prijedloga MIZ-u za spas SJZS

Poštovani,

primili smo Vaše dopise, oznake gornje, koji se odnose na prijedloge Udruge hrvatskih pacijenata te dostavljamo odgovor kako slijedi.

Ministarstvo zdravlja u suradnji s Hrvatskim zavodom za zdravstveno osiguranje sukladno smjernicama iz Nacionalne strategije razvoja zdravstva 2012. do 2020. provodi aktivnosti na održanju sustava zdravstva sukladno zakonskim propisima u okviru zadanih iznosa financijskih sredstava.

Zahvaljujemo na dostavljenim prijedlozima u svrhu unapređenja zdravstvenog sustava temeljeno na stručnim smjemicama.

Vrijedni su napori Vaše udruge usmjereni na reorganizaciju zdravstvenog sustava kao i briga za zaštitu prava pacijenata.

Želimo Vam puno uspjeha u budućem radu.

S poštovanjem,

Ministar, prof. dr. sc. Rajko Ostojić, dr. med.

Orginalan odgovor MInistarstva pogledajte ovdje: Odgovor MIZ-a na dopis UHP 22 prijed. za spas SJZS!