Marijo Drlje, Krik solidarnosti, kome smeta opće dobro solidarni javni zdravstveni sustav

Moju knjigu možete pročitati na naslovnici ovog bloga

Poštovani,

Marijo Drlje napisao je knjigu “Krik solidarnosti – kome smeta solidarni javni zdravstveni sustav”.

“Namjera  mi je bila da po našim neposrednim, osobnim iskustvima oboljelih u praksi zabilježiti kako je uništavano opće dobro solidarni javni zdravstveni sustav i kako su oboljeli sve teže kroz vrijeme dolazili do kvalitetne zdrastvene zaštite po odluci savjesnih, stručnih, odgovornih i humanih zdravstvenih djelatnika koja je i Ustavom Republike Hrvatske zajamčena.”

Kroz knjigu se ukazuje i na “tajkunizaciju” ( stvaranje nekoliko stotina novih tajkuna u praksi u području zdravstva) i “amerikanizaciju” našeg po meni općeg dobra solidarnog javnog zdravstvenog sustava.

Knjigu možete pročitati na ovom blogu na naslovnoj stranici

0