Marijo Drlje: pogledajte kako izgleda odgovor HZZO-a na jedan naš dopis

Pročitajte kako HZZO komunicira sa nama nakon našeg dopisa. Niti kome odgovaraju  (to je civilizacijska razina komunikacije) niti tko imenom i prezimenom potpisuje odgovor.
Pitamo Vas: Što vi mislite, je li ovakav način komunikacije sramotan i ne civilizacijski?

Ispod je odgovor HZZO-a, nepotpisan.

Poštovana,

vezano za zaprimljenu predstavku kojom ukazujete na lošu organizaciju rada ordinacije opće/obiteljske medicine u sastavu Doma zdravlja Zagreb-Zapad, na lokaciji Prilaz baruna Filipovića 11, a nakon prestanka rada zbog umirovljenja Vaše izabrane doktorice opće/obiteljske medicine Gordane Leko, dr.med, izvješćujemo Vas da smo u svezi istog zatražili očitovanje Doma zdravlja Zagreb-Zapad. Iz zaprimljenog očitovanja dana 04. svibnja 2017. godine proizlazi da je bilo organizacijskih problema u organizaciji rada navedene ordinacije, ali je taj problem sada riješen i u ordinaciji radi Tatjana Parac, dr.med. Sukladno navedenom upućujemo Vas da primarnu zdravstvenu zaštitu možete koristiti u navedenoj ordinaciji, odnosno, ukoliko ne želite, možete izabrati drugog doktora opće/obiteljske medicine prema Vašem izboru koji ima mjesta upisu. Na istoj lokaciji postoji više ordinacija koje imaju mjesta upisa a popis dostavljamo u privitku.

 

S poštovanjem,

 

Hrvatski zavod za zdravstveno osiguranje

 

1+