Marijo Drlje pita Sinišu Vargu, je li Vi sebe smatrate moralnom vertikalom Hrvatskog društva?

Marijo Drlje odgovara na prozivke Siniše Varge

Facebook  Marijo Drlje

1. travnja u 14:56·

Je li ovo civilizacijska razina komunikacije g .Siniše Varge?
Ovu sliku prenosimo sa njegovog fb status profila drugi put na moj fb jer mi je prvi put facebook izbrisao.
Taj gospodin uopće ne prati nas rad u Udruzi hrvatskih pacijenata i zato iznosi neistine i dezinformacije.
Imamo nekoliko pitanja g.Siniši Vargi:
1.Je li se Vi smatrate moralnom vertikalom  Hrvatskog društva?
2. Jeste li , a ako jeste koliko ste sudjelovali u tajkunizaciji stomatologije?
3.Znate li Vi koji smo mi po kvaliteti zdravlja zubi, rangirani u EU?
4.Je li se Vi g. Varga zbog našeg mjesta po kvaliteti zdravlja zuba na rang listi EU osjećate zaslužnim ili odgovornim?
5.Je li se Vi osjećate zaslužnim ili odgovornim za stanje u ortodonciji?( npr djeca sa pratnjom moraju iz Zadra putovati u Zagreb.)

1. Je li Vaša supruga dobila specijalizaciju iz ortodoncije a ako je koliko je imala tada godina starosti?
    7. Molimo Vas pomognite nam i dostavite nam popis koliko je dijagnostičkih postupaka i radnji za vrijeme Vašeg mandata u HZZO-u i MIZ-u proglašeno estetikom?
    8. Sto Vi gospodine Varga mislite je li civilizacijski u redu kada Vi bez argumenata stavite moju sliku sa leptirom na ustima na svoj status i fb i ja to ne mogu komentirati?
    U nemogućnosti komentiranja na Vašem statusu fb tu Vašu objavu prebacim na moj fb status i onda mi to facebook izbriše ali ostavi na Vašem fb profilu moju sliku sa leptirom na ustima i one komentare koje ste odabrali.
    Je li to u redu ,Vi ste čovik vidili puno svita (navodno)….
    O svemu sto radimo možete se informirati na mojoj stranici udrugahrvatskihpacijenata.hr i fb udrugahrvatskihpacijenata.
    U očekivanju odgovora želimo Vam obilje zdravlja sa prve crte oboljelih.
    S postovanjem
    Marijo Drlje

Ovu sliku objavio je Siniša Varga na svom fb statusu i dopustio komentirati samo odabranima….

Fotografija Siniše Varge.