Udruga hrvatskih pacijenata. Od Pučkog pravobranitelja nikada nismo dobili na naše dopise povratne informacije

Od Pučkog pravobranitelja nikada nismo dobili na naše dopise povratne informacijeUdruga hrvatskih pacijenata (UHP)
Kopernikova3
Zagreb, 25.4.2016
Marijo Drlje, predsjednik
091 1877654

Pučka pravobraniteljica
n/p gđa Lora Vidović7

———- Proslijeđena poruka ———-
Šalje: marijo drlje <marijodrlje1@gmail.com>
Datum: 24. travnja 2016. u 13:43
Predmet: Fwd: Od Pučkog pravobranitelja mi u UHP-a nikada nismo dobili na naše dopise povratnu informaciju.
Prima: info@ombudsman.hr

Poštovana gospođo Pravobraniteljice
slobodni smo Vam se obratiti i postaviti pitanje u smislu komunikacije sa Vama neposredno.
Želimo istaći da Vama i vašim prethodnicima već godinama kroz cijelu godinu (ne samo jednom godišnje) šaljemo naše razne dopise (otvorena pisma i sl.) o sve lošijem (po nama) stanju u  solidarnom javnom zdravstvenom sustavu (SJZS) i tajkunizaciji  SJZS.
Znakovito je da nikada od Vas nismo dobili nikakvu povratnu informaciju a o podršci da i ne govorimo.
Možda Vi smatrate da pravo na liječenje na načelu solidarnosti u SJZS i nije pravo koje treba braniti,​ u tom slučaju Vam se ispričavamo što se javljamo​Po nama u UHP-a SJZS je opće dobro hrvatskog puka i nema alternativu.
Je li Vi i vaši pomoćnici uopće čitate naše dopise ili ste sve to prepustili nekom administratoru na info@ombudsman.hr
Ima li smisla ubuduće Vam uopće slati našu poštu jer Vas možda samo zamaramo?​
Mi u UHP-a smo mišljenja da samo komunikacija koja je dvosmjerna ima smisla. Je li po Vama mi​ griješimo?​
Zašto ne dignete glas ni prošle godine vas nismo čuli u svibnju kad je bivša vlast​ na čelu sa ministrom Vargom pokušavala​ po hitnom postupku progurati izmjene dva zakona ZOZO i ZOZZ​ a ne čujemo Vas ni danas​…) protiv nastavka tajkunizacije SJZS?
Jeste li se možda​ i Vi odnarodili?
Predlažemo Vam da na vašim stranicama stavite Vaš e-mail i vaših​ pomoćnika jer bi tada naši građani (pa i mi u UHP-a)​ se obraćali direktno Vama ili  pomoćnicima a direktna komunikacija sa Vama je najkvalitetnija i ima smisla
​Molimo Vas za razumijevanje ove naše slobode ​u kojoj mislimo da Vi možete napraviti puno više ​u svakodnevnom radu ​za spas općeg dobra hrvatskog puka SJZS.
Želimo Vam svako dobro i obilje zdravlja sa prve crte oboljelih.
U dobroj vjeri.

S poštovanjem                                                                   Marijo Drlje, predsjednik
Napomena:

http://narod.hr/hrvatska/marjio-drlje-uhp-trazi-da-svi-bez-obzira-gdje-zive%e2%80%8b-u-hrv%e2%80%8ba%e2%80%8btskoj%e2%80%8b-na-nacelu-solidarnosti%e2%80%8b-imaju-zagarantiranu-zdravstvenu-skrb-na-zlatnom-standardu

0