Udruga hrvatskih pacijenata traži od svih političara i političkih stranaka detaljan program za spas SJZS

Tražili smo detaljan plan prije izbora os svih političara kako misle spasiti SJZS?Udruga hrvatskih pacijenata (UHP)
Gunduličeva 26/3   (poštu slati na Kopernikova 3)
Zagreb, 23.10.2015

Marijo Drlje, predsjednik

POLITIČARIMA i svim POLITIČKIM STRANKAMA

Poštovani

Mi u Udruzi hrvatskih pacijenata jako smo zabrinuti što će biti sa solidarnim javnim zdravstvenim sustavom (SJZS) poslije izbora 8. studenog 2015. Godine.

Jako nas je strah nastavka tajkunizacije SJZS, uvođenja košarice usluga što bi po nama ostavilo cca 3 000 000 najsiromašnijih građana bez najkvalitetnije zdravstvene zaštite u trenutku potrebe.

Molimo vas da nam dostavite vaš detaljan program kako planirate sačuvati opće dobro SJZS?

U privitku vam dostavljamo naše prijedloge što svaka nova vlast mora učiniti za spas SJZS.

Molimo vas za komentar i odgovore na naše prijedloge.

U očekivanju odgovora želimo vam obilje zdravlja.

S poštovanjem            Marijo Drlje