Udruga hrvatskih pacijenata, čestitamo svim zdravstvenim djelatnicima koji su danas 11.5.2015 dobili priznanje za izvanredan doprinos SJZS

Čestitamo svim zdravstvenim djelatnicima koji su dobili priznanje

Gundulićeva 26/3  (poštu slati na Kopernikova3)

U Zagrebu 11. 5. 2015.

Poštovani,

danas smo saznali iz medija da su za izvanredan doprinos hrvatskom, solidarnom javnom  zdravstvenom sustavu (SJZS) priznanja  dobili Stipislav Jadrijević, Branislav Kocman i Darko Vujanić iz KB-a Merkur, Ivana Smoljan, Vjekoslav Tomulić i Sandro Brusich iz KBC-a Rijeka, Marina Vidović iz KBC-a Zagreb, Igor Žabić iz OB-a Koprivnica, Vlasta Kupres iz OB-a Karlovac te Šime Manola iz KBC-a Sestre milosrdnice.

Svim nagrađenima mi u UHP-a od srca čestitamo i zahvaljujemo na svemu što dobro ćine za oboljele u SJZS.

Po nama u UHP-a i ovo je odličan putokaz da SJZS može vrlo dobro funkcionirati kada se sve dobro posloži i organizira i da nema nikakvog razloga za najavljenu tajkunizaciju SJZS.

Marijo Drlje