Udruga hrvatskih pacijenata – pravo na sanitetski prijevoz i tko ga odobrava? Odgovor HZZO-a.

Pravo na sanitetski prijevoz i tko ga odobrava

Udruga hrvatskih pacijenata (UHP)
Kopernikova 3
Zabreb
Marijo Drlje, predsjednik
0911877654
Poštovani,

poslije mnogo​ problema u praksi i​ upita ​ nama u UHP-a​ tko ima pravo na sanitetski prijevoz i tko ga odobrava, uputili smo zamolbu HZZO-a i tražili odgovor. Odgovor smo dobili koji vam dostavljamo u privitku. Zahvaljujemo HZZO-a na pojašnjenju ovog pitanja. U dobroj vjeri da će ovaj naputak u budućnosti olakšati bar malo stanje oboljelih koji imaju pravo na sanitetski prijevoz, najsrdačnije vas pozdravljamo.

S poštovanjem

Udruga hrvatskih pacijenata (UHP)

Dokument možete pročitati ovdje: udrugahrvatskihpacijenata.hr – pravo na sanitetski prijevoz i tko ga odobrava

3+